مقالات HSE

گزارش CDC در مورد خودکشی کارگران؛ درخواست افزایش استراتژی های پیشگیری از خودکشی را دارد

حوادث کارگری

آتلانتا – گزارش اخیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها – راهکارهای پیشگیری از خودکشی برای کارکنان برای کمک به کاهش میزان افزایش خودکشی در محل کار ضروری است. محققان ۲۲،۰۵۳ خودکشی را در ۱۷ ایالت که در گزارش ملی مرگ خشونت آمیز در سالهای ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ ثبت شده اند مورد بررسی قرار دادند. آنها دریافتند که مردانی که در صنایع ساختمانی و استخراج مشغول بکار هستند بیشترین میزان خودکشی را داشتند که در سال ۲۰۱۵ به میزان ۵۳٫۲ مورد مرگ در میان هر ۱۰۰۰۰۰ کارگر از ۴۳٫۶ در سال ۲۰۱۲ افزایش یافته است. بالاترین نرخ خودکشی برای زنان شاغل، در میان مشاغل هنری، طراحی، سرگرمی، ورزش و رسانه ها دیده می شود، در سال ۲۰۱۵، ۱۵٫۶ مورد خودکشی در سال، افزایشی ۱۱٫۷ موردی نسبت به سال ۲۰۱۲٫ بیشترین میزان خودکشی برای مردان در طی دوره چهار ساله در بخش هنر، طراحی، سرگرمی، ورزش و رسانه ای (به ۳۹٫۷ مرگ در هر ۱۰۰۰۰۰ کارگر در رده سنی ۲۶٫۹) دیده می شود. برای زنان، بزرگترین میزان خودکشی در بین کسانی که در تهیه غذا و خدمات مربوط به آن مشغول هستند، دیده می شود. بر اساس تحقیقات قبلی انجام شده توسط CDC، میزان خودکشی در محل کار در میان کارگران ۱۶ تا ۶۴ ساله در سال ۲۰۱۶ به ۱۷٫۳ افزایش یافت که از ۱۲٫۹ در سال ۲۰۰۰ افزایشی  ۳۴ درصدی را نشان می دهد. دب هورای Deb Houry ، مدیر مرکز ملی پیشگیری و کنترل جراحات می گوید افزایش میزان خودکشی در ایالات متحده یک روند نگران کننده است آنچه که یک فاجعه برای خانواده ها و جوامع را تداعی می کند و این مورد قطعاً بر سلامت نیروی کار آمریکا اثر می گذارد. او در ادامه افزود شناسایی افرادی که در معرض خطر بیشتری برای خودکشی هستند، از طریق تلاش های متمرکز پیشگیری می تواند جان مردم را نجات دهند. CDC استراتژی هایی را پیشگیری از خودکشی را برای کارفرمایان ارائه می دهد. در میان آنها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

گزارش CDC در مورد خودکشی کارگران؛ درخواست افزایش استراتژی های پیشگیری از خودکشی را دارد

  • پیاده سازی خدمات کارکنان و برنامه های سلامتی در محیط کار
  • دسترسی به نظارت آنلاین سلامت روان و ابزارهای مبتنی بر وب
  • کمک به کاهش خجالت و اطمینان برای کمک به بیماری های روانی
  • افزایش آگاهی از موسسه ی ملی پیشگیری از خودکشی National Suicide Prevention Lifeline

این مطالعه در شماره ۱۶ نشریه گزارش هفتگی بیماری و مرگ و میر CDC منتشر شد.

 

Safety+Health

The official Magazine of the NSC Congress & Expo

https://www.safetyandhealthmagazine.com/articles/17906-sitting-or-standing-too-much-at-work-new-video-addresses-ways-to-lower-associated-health-risks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.