مقالات HSE

گزارش BLS: کاهش مرگ و میر ناشی از کار در سال ۲۰۱۷

گزارش BLS: کاهش مرگ و میر ناشی از کار در سال ۲۰۱۷

گزارش BLS: کاهش مرگ و میر ناشی از کار در سال ۲۰۱۷

واشنگتن : بر اساس آمار منتشر شده در تاریخ ۱۸ دسامبر توسط اداره آمار کارگری، در مجموع ۵،۱۴۷ کارگر در نتیجه تلفات جانی در سال ۲۰۱۷ جان خود را از دست دادند که نشان از  ۰٫۸ درصد کاهش از سال ۲۰۱۶  را دارد. داده ها، از سرشماری ملی تلفات شغلی مرگبار، همچنین نشان می دهد که میزان آسیب های کشنده در محل کار به میزان ۳٫۵ در هر ۱۰۰ هزار کارگر از ۳٫۶ در سال ۲۰۱۶ کاهش یافته است.

  • ۸۸۷ فاجعه مرگبار در سال ۲۰۱۷ اتفاق افتاده است، بیشتر از زمانی که سرشماری در سال ۱۹۹۲ آغاز شد.
  • مرگ و میر ناشی از مصرف ناخواسته دوز بالای دارو یا الکل در هنگام کار ۲۵ درصد به ۲۷۲ افزایش یافته است. صدمات ناشی از این حادثه در طی این ۵ سال به حداقل ۲۵ درصد رسیده است.
  • مرگ و میر مربوط به حمل و نقل، که به ۲،۰۷۷ کاهش یافت، که ۴۰ درصد از تلفات مربوط به کار مرگبار را به خود اختصاص می دهد.
  • رانندگان/ کارگران فروش و راننده کامیون ۸۴۰ آسیب فاجعه آمیز، بیشترین میزان شغل را تجربه کردند. صنایع کشاورزی، ماهیگیری و جنگلداری بیشترین میزان آسیب های کشنده را ثبت کرده اند.
  • مصدومیت های مرگ و میر در بین معادن خصوصی، معدنکاری و کارگران استخراج نفت و گاز از رقم ۱۱۲ به میزان ۲۶ درصد افزایش یافت، پس از آنکه صنایع در سال ۲۰۱۶ به میزان ۸۹ درصدی دست یافتند.
  • ۷۷۵ مرگ و میر در میان کارگران ۶۵ سال و بالاتر، افزایش ۸۷ در سال ۲۰۱۶٫ رخ داده است. در کل، ۱۵ درصد از کارگران مجروح شده سالمند ۶۵ ساله و بالاتر بوده اند، بالاترین نسبت به جمعیت شناسی پس از سرشماری آغاز شد.
  • صنعت تولید صنعتی و صنایع عمده فروشی ۳۰۳ و ۱۷۴ مورد مرگ و میر را به ترتیب پایین ترین میزان از داده ها برای این زیر مجموعه در سال ۲۰۰۳ ثبت شده است.

گزارش BLS: کاهش مرگ و میر ناشی از کار در سال ۲۰۱۷

لورن سوات، مدیر اجرایی OSHA در سخنرانی مطبوعاتی ۱۸ دسامبر، گفت: در حالی که گزارش های امروز کاهش تلفات محل کار را نشان می دهد، تلفات حتی یک کارگر بیش از حد است. OSHA متعهد به اطمینان از سلامت و ایمنی نیروی کار آمریکا است، از طریق یک برنامه اجرایی و اجرایی که شامل آموزش کارکنان مسئولیت های مربوط به مسئولیت های خود در قانون و ایجاد فرصت های آموزش عالی برای کارکنان می شود. رئیس سازمان امنیت و همکاری AFL-CIO در بیانیه ای که روز ۱۸ دسامبر منتشر شد، گفت که کنگره آینده باید تقویت حمایت از امنیت شغلی و جلوگیری از مرگ و میر کارکنان غیر ضروری، صدمات و بیماری ها را اولویت بندی کند. داده های منتشر شده دومین گزارش دو سالانه BLS است. اولین بار این گزارشات،در تاریخ ۸ نوامبر منتشر شد که آسیب های غیر فاکتور و بیماری در میان کارمندان خصوصی را برجسته کرد.

 

Safety+Health

The official Magazine of the NSC Congress & Expo

https://www.safetyandhealthmagazine.com/articles/17906-sitting-or-standing-too-much-at-work-new-video-addresses-ways-to-lower-associated-health-risks

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.