اتاق خبر ایمن صنعت ایران

سشتشوی لباس کار

سشتشوی لباس کار

سشتشوی لباس کار چه تاثیری خواهد داشت؟

سشتشوی لباس کار و لباس فرم اداری به دلیل استفاده ی روزانه از جمله موارد بسیار مهم در بهداشت فردی می باشد .امروزه انواع مواد شوینده برای این منظور وجود دارد. علاوه بر نوع شوینده مورد استفاده ما، دمای آب بر چگونگی سشتشوی لباس کار ما تاثیر گذار خواهد بود. در مقاله ما به چگونگی شستشوی به موقع لباس کارو لباس فرم اداری خواهیم پرداخت.

سشتشوی لباس کار و لباس فرم اداری چگونه بایستی باشد

شوینده های معمولی به گونه ای تولید می شوند که بتوانند در پایین ترین دمای آب نیز بهترین تاثیرگذاری را داشته باشند. اما در سشتو شوهای سنتی دمای بالای آب تاثیر بسزایی در حفظ بهداشت لباس داشت. اما امروزه در روش شستشوی مدرن اینگونه نیست. مواد شوینده کنونی با آنزیم هایی فرموله شده که بتوانند در هر دمایی عمل کنند.
استفاده از آب سرد برای بیشتر لباسشویی ها بهتر عمل خواهد کرد و همچنین شستشوی به موقع لباس کار در آب سرد می تواند به خوبی لکه ها را پاک کند.
شستشوی به موقع لباس کار و لباس فرم اداری چگونه بایستی باشد

از بین بردن لکه های لباس کار خود با آب سرد

اگر قصد دارید یک لکه را از بین ببرید، آب سرد می تواند گزینه مناسبی باشد. هنگامی که دمای آب بیشتر از هفتاد و پنج درجه باشد، مواد شوینده تاثیر کمتری خواهد داشت و گرما می تواند به رفع لکه های ایجاد شده در لباس کار کمک کند اما آب در دمای بالا می تواند به پارچه آسیب زیادی بزند.

نحوه بهداشت مناسب لباسشویی

به منظور بهداشت ماشین های لباسشویی، روشهای مختلفی وجود دارد. استفاده از سفیدکننده ها وترکیبات آب ژاول باعث از بین رفتن رنگ پارچه ها می شود اما لباس را کاملا ضدعفونی نمیکند. سفیدکننده ها امکان دارد رنگ پارچه را بین برود به همین دلیل نمی توانید در تمامی موارد استفاده نمایید. شما همچنین می تواند با قرار دادن لباس کار، در آب در حال جوش می توانید آنها را به خوبی ضدعفونی کنید.

فروشگاه لباس کار ایمن صنعت ایران

لباس های تولید شده و عرضه شده توسط شرکت ایمن صنعت ایران به همراه کیفیت بالا وضمانت می باشد. استفاده از لباس کار امری بدیهی است و همه کارکنان بایستی در هنگام انجام کار از لباسکار استفاده کنند. در زمینه تولید انواع لباس کار، شرکت ایمن صنعت ایران کیفیت و امنیت را چاشنی کار خود کرده است. جهت خرید انواع لباس کار لباس کار کارگری و مهندسی و … می توانید با شماره های موجود در وب سایت ما تماس حاصل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.