مقالات ایمنی ترافیکی

آرم و علائم

لباس کار باید به نحوی باشد که مشخص کند فردی که آن لباس را پوشیده در کدام گروه شغلی یا واحد فعالیت مینماید. علامت یاد شده می تواند آرم، کد و یا حتی رنگ لباس باشد. به طور کلی، رنگ زمینه آرم یا رنگ لباس برای مشخص کردن واحدهای مختلف باید مشخص باشد. جنس آرم با استفاده از چاپ سیلک اسکرین مرغوب و ثابت با رنگهای قید شده روی پارچه تهیه گردد و محل نصب آرم معمولاً روی سینه یا بازوی سمت چپ باشد. برای افزایش طول عمر طرح چاپی بر روی لباس کار پیشنهاد می گردد که لباس ها در ماشین لباسشویی شسته نشوند و هنگام شستشو پشت و رو شوند. همچنین بهتر است که از شستشوی لباس ها با آب داغ جداً خودداری نمایید و موارد چاپ خورده را فقط با آب سرد شست شو نمایید.

گروه ایمن صنعت ایران پذیرای سفارشات شما در زمینه چاپ لوگو و نوشته های تبلیغاتی می باشد. پس از انتخاب لباس کار چاپ طرح و آرم اختصاصی شرکت خود را به ما بسپارید و ما در کمترین زمان و بهترین هزینه طرح شما را با کیفیت بر روی لباس ها چاپ خواهیم نمود.  پیام های تبلیغاتی شما می تواند بر روی لباس کار، دستکش و سایر تجهیزات پارچه ای درج گردد و محدودیتی از لحاظ رنگبندی و سایزبندی لوگو و یا شعار تبلیغاتی شما نداریم. امروزه گلدوزی در کنار چاپ به عنوان یه امکان شکیل و زیبا مورد پسند بسیاری از شرکت های بزرگ می باشد. ما  امکان گلدوزی آرم اختصاصی شما را نیز داریم. ارگان های دولتی به دلیل ماندگاری و کیفیت بالا گلدوزی را به چاپ بر روی لباس ترجیح می دهند. ولی در نهایت چاپ و گلدوزی به عنوان دو گزینه ی عالی هر دو مورد استقبال بسیاری از سازمان ها و ارگان ها هستند و همواره به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند در نظر گرفته می شوند.

چاپ در مراکز صنعتی، کارگاهها، شرکت های ساختمانی، شرکت های نفت، شرکت های گاز، شرکت های پتروشیمی، ارگان های ارتشی، نظامی، هوایی، دریایی، تعویض روغنی ها، مکانیکی ها،به منظور یکپارچه سازی سیستم کارگران و مهندسین، متمایز نمودن سطوح مختلف کاری، در ایجاد هویت شرکت و برندینگ و در سطوح تبلیغاتی مختلف بصری متداول است.

 

منبع: بهداشت و ایمنی کار، محسن سربازشندی

 

با مبحث استانداردها و ایزوها در تلگرام ایمن صنعت ایران همراه ما باشید.

https://t.me/imensanaatiran_asaa

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *