معرفی اجمالی محصول

ایست دستی معمولی

ایست دستی

  • کاربرد: هدایت ترافیک
  • صنایع مرتبط: صنایع راهسازی، صنایع عمرانی، صنایع نظامی و نیروی انتظامی

 

توضیحات

ایست دستی از جمله محصولات ترافیکی ایمنی به شمار می رود مخصوصاً هنگامی که صحبت از وسیله نقلیه موتوری می شود اهمیت ایست دستی  بیشتر می شود تا بتوانید اوضاع را تحت کنترل بگیرید فرض کنید می خواهید کمک کنید فردی از جاده یا خیابان عبور کند یا اینکه بخواهید ترافیک ورودی به محل کار را هدایت کنید در این حالت شما می خواهید مطمئن شوید رانندگان و یا موتورسواران متوجه شوند در جاده-خیابان چه اتفاقی رخ می دهد در اینجا ابزار ایست دستی پلاستیکی کمک می کند این وسیله تنها به ایمنی افراد تردد کننده کمک نمی کند رانندگان وسیله نقلیه را نیز مطلع می سازد. پد انعکاسی این ایست دستی حتی در شرایط نامساعد آب و هوایی و نور کم در تاریکی شب به راحتی قابل مشاهده است.ایست دستی عموماً دارای دو رو می باشد که یک سمت آن قرمز و طرف دیگر آن به رنگ سبز است که روی آن ها آهسته و ایست درج شده است .روی هم رفته، تابلو ایست دستی به منظور اطلاع رسانی در ترافیک ها مورد استفاده قرار می گیرد. شبرنگ بکار رفته در ایست دستی پلاستیکی سبب می شود که در تاریکی، نور کم و در شرایط آب و هوایی نا مساعد به راحتی قابل رویت باشد. تابلو ایست دستی جزو تجهیزات ترافیکی هشدار دهنده بوده که به رانندگان در مورد کاهش سرعت و یا توقف، هشدار می دهد. این محصول به منظور اطلاع رسانی در ترافیک ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از تابلو ایست دستی می توان وسایل نقلیه را کنترل نمود. علاوه برآن این دستگاه به ایمنی افراد تردد کننده نیز کمک می کند. از مزایای استفاده از ایست های دستی سبک بودن، قابلیت استفاده در ایست بازرسی، و مقاومت بالا را می توان نام برد.

بخش های مختلف تابلو ایست دستی

تابلو ایست دستی ترافیکی از تجهیزات پلیسی به منظور آگاه کردن رانندگان از خطرات احتمالی و در ترافیک ها نیز به جهت اطلاع رسانی استفاده می شود. تابلو هشدار ایست دستی از دو بخش تشکیل می شود.

بخش علامت ایست: این قسمت از محصول، بخش اصلی بوده که در یک سمت آن متن ایستSTOP  درج شده و در سمت دیگر متن آهسته SLOW نوشته شده است.

دسته نگهدارنده: دسته محصول که علامت ایست به آن متصل شده و در دست فرد استفاده کننده قرار می گیرد.

توضیحات

تابلو ایست دستی ترافیکی از تجهیزات پلیسی به منظور آگاه کردن رانندگان از خطرات احتمالی و در ترافیک ها نیز به جهت اطلاع رسانی استفاده می شود. تابلو هشدار ایست دستی از دو بخش تشکیل می شود: بخش علامت ایست که این قسمت از محصول، بخش اصلی بوده که در یک سمت آن متن ایستSTOP  درج شده و در سمت دیگر متن آهسته SLOW نوشته شده است. دسته نگهدارنده محصول که علامت ایست به آن متصل شده و در دست فرد استفاده کننده قرار می گیرد.

 

بازدید کننده گرامی، این بخش ویترین نمایشگاهی ایمن صنعت ایران است جایی که کالا برای شناخت مشخصات کاربردی و ظاهری، در معرض دید و اطلاع عموم قرار می گیرد. معرفی محصولات در این قسمت، صرف نظر از برند و مدل انجام می شود. لذا در صورت تمایل به خرید و استعلام تجهیزات ویترین، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. نمایندگان فروش ما، با علم و آگاهی از برندها و مدل های موجود در بازار در هر برهه زمانی، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهد نمود.

۰۹۰۲۵۵۵۰۲۷۲-۰۹۱۳۱۰۰۵۷۹۱

 

امتیاز نهایی: 0
بر اساس 0 دیدگاه
  • 0 نفر
  • 0 نفر
  • 0 نفر
  • 0 نفر
  • 0 نفر

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ایست دستی معمولی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات فروشنده

  • فروشنده: azarnia
  • آدرس:
  • هنوز امتیازی دریافت نکرده است.