شرکت صنعتی کلار

شرکت صنعتی کلار تولیدکننده انواع کفش و پوتین ایمنی، سربازی و پرسنلی توسط بخش خصوصی و با مشارکت گروهی از فارغ التحصیلان خارج از کشور از سال ۱۳۵۹ آغاز به فعالیت نموده است. هدف اصلی این گروه ایجاد اشتغال و خودکفایی در عرصه های صنعتی و تامین نیازهای داخلی کشور بود که در سایه تلاش و کوشش مستمر کارکنان و مدیریت موفق گردید نه تنها کلیه نیازهای کارخانجات داخل کشور را در زمینه انواع کفش و پوتین ایمنی تامین نماید بلکه برای اولین بار در تاریخ این صنعت موفق به صادرات پوتین ایمنی به شرکتهای UVEX آلمان و HECKEL فرانسه شده است. طرح توسعه و نوسازی کارخانه منجر به بهره گیری از آخرین ماشین آلات، دانش فنی و تکنیکی روز دنیا گردید، بخشی از مراحل تولید مستقیماً توسط رباتها صورت می گیرد که خود موجب بهبود کیفیت کالاهای تولیدی و حضور هرچه بیشتر در بازارهای داخلی و بین المللی شده است. از آنجایی که شرکت صنعتی کلار محصولات خود را به شرکت UVEX آلمان صادر می نماید، توزیع کننده کلیه محصولات حفاظت فردی شرکت UVEX آلمان در ایران می باشد. محصولات این مجموعه شامل کفش ایمنی، پوتین ایمنی، ریگربوت و صندل می باشد. برخی مدل های محبوب و پرطرفدار این مجموعه عبارتند از: پوتین ایمنی کلار مدل کواترو، کفش ایمنی کلار، پوتین ایمنی کلار مدل ارتشی، صندل ایمنی کیترینگ کلار مدل کواترو، پوتین ایمنی کلار مدل کواترو، کفش ایمنی کلار مدل شیکر، چکمه آتشکاری کلار مدل آتشکاری، کفش ایمنی کلار، کفش کار کلار، صندل ایمنی کلار، کفش ایمنی کلار، کفش ایمنی کلار مدل ریگر بوت، ، کفش ایمنی کلار مدل جوشکاری.

کفش ارک

مدیریت کفش ارک فعالیت خود را از سال ۵۶ با دریافت نمایندگی از شرکت کفش ملی در عرصه فروش و توزیع انواع کفش آغاز کرد و پس از کسب تجارب در این عرصه شروع به تولید کفش های دستی و سنتی نمود. در سال ۱۳۸۰ با یاری خداوند منان و پشتکار روز افزون، گروه تولیدی صنعتی کفش ارک را بنیان نهاده شد. اینک با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا، ماشین آلات پیشرفته صنعت کفش و متخصصین این امر محوریت تولید خود را در زمینه کفش های ایمنی تخصصی، کفش پرسنلی، پوتین های نظامی و کوهنوردی قرار داده است و همواره سعی بر این داشته تا محصولاتی با پشتوانه ای از طرح و اندیشه ای نو و کیفیتی در حد استانداردهای ملی و بین المللی تولید نماید. از تمایزات کفش ارک بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، مشاوران زبده حوزه چرم و کفش، ارگونومی و زیبا شناسی برای ارتقای زیبایی و کیفیت محصول میباشد تا با نگاهی نو و با اتکا به سابقه ای درخشان جایگاه کفش ایرانی را بهبود یابد. محصولات این مجموعه شامل کفش ایمنی، کفش نظامی، کفش مردانه و کفش کوهنوردی می باشد. برخی از محصولات محبوب این گروه تولیدی عبارت است از: کفش ایمنی ارک مدل ریما، پوتین ایمنی ارک مدل شاهین، کفش ایمنی ارک مدل لونا، چکمه ایمنی ارک، کفش ایمنی ارک مدل ریما، پوتین ایمنی ارک مدل ریما، پوتین ایمنی اراک می باشد.

گروه صنعتی یحیی

گروه صنعتی یحیی علی رغم تولید کفش ایمنی با نام تجاری یحیی و Super 3M و کفش های چرم مجلسی در تهیه و توزیع لوازم ایمنی از جمله انواع کلاه ایمنی، ماسک های صنعتی و شیمیایی، گوشی های صداگیر، لباس کارهای مهندسی از جمله لباس های شیمیایی و لباس های نسوز، دستکش های صنعتی، لوازم آتشنشانی و غیره فعالیت می کند. برخی از مدل های محبوب و پرطرفدار کفش ایمنی یحیی عبارتند از: کپ، کفش ایمنی یحیی مدل Hera، کفش ایمنی یحیی.

گروه تولیدی کارایمن

کارخانه تولیدی کفش کارایمن یکی از بزرگترین تولید کنندگان کفش ایمنی در کشور می باشد. کیفیت و مرغوبیت محصولات کفش کارایمن بواسطه کادر فعال و مجرب، استفاده از مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات مدرن، همچنین کنترل کیفیت در کلیه مراحل تولید از مزیت ها و ویژگی های برجسته ی این گروه تولیدی می باشد و دلیلی برای ضمانت فروش محصولات تولیدی این کارخانه است. تولیدات کار ایمن به طور کلی عبارت است از: کفش کار ایمن، کفش کوشا، کفش work safe، پوتین work safe، کفش TPU، پوتین زیره نسوز صبا، پوتین کار ایمن نوین و و کفش کار ایمن نوین.

 

منبع

 

http://www.klar-ind.com/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7

https://www.arkshoe.com/fa/%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D8%A7.html

http://yahyabrand.com/about-us

http://www.karimen.ir/about-us

 

 

 

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran
error: Content is protected !!