فرقی ندارد که شما در حال بررسی ایمیل های کار، بازی پوکمن Pokémon Go با بچه های خود، یا تماشای فیلم مورد علاقه خود باشید در هر صورت، حصول اطمینان خاطر در مورد امنیت دستگاه و داده های شما مهم است و از روز اول، اندروید با در نظر داشتن مبحث امنیت ساخته شده است. همانطور که تجارت اندروید بزرگ و فراگیر شده است، خدمات امنیتی این تجارت همواره وجود داشته که دائماً از امنیت دو میلیارد دستگاه فعال اندرویدی در سطح جهان محافظت می کنند.

می دانیم که شما می خواهید مطمئن باشید که دستگاه های Android شما امن و ایمن هستند، به همین دلیل اندروید تعهد خود را نسبت به امنیت به میزان دو برابری افزایش داده است. امروز اندروید سرویس های امنیتی جامع Google Play Protect را با استفاده از محافظت های جدید و دیداری بیشتر در امنیت دستگاه شما برای اندروید Android معرفی کرد. Play Protect در هر دستگاهی در Google Play تعبیه شده است، همیشه به روزرسانی می شود و به طور خودکار برای ایمن نگه داشتن اطلاعات و دستگاه خود اقدام می کند، بنابراین لازم نیست حتی انگشت خود را تکان دهید.

آرامش خاطر در کف دستان شما

با بیش از ۵۰ میلیارد برنامه که هر روز اسکن می شوند، سیستم های یادگیری ما همیشه در معرض خطرات جدید هستند، برنامه های بالقوه مضر را شناسایی می کنند و آنها را از دستگاه خود دور می کنند یا آنها را از بین می برند. همه برنامه های Google Play حتی قبل از انتشار در فروشگاه Play یک تحلیل امنیتی دقیق را انجام می دهند و Play Protect به شما درباره برنامه های بدی که از منابع دیگر بارگیری می شود نیز هشدار می دهد. Play Protect هر برنامه ای که ممکن است با دستگاه شما سازگار نباشد را زیر نظر دارد، و شما و هر کاربر دیگر Android را ایمن نگه دارید.

حتی اگر دستگاه شما نباشد، آن را کنترل کنید

یکی از بزرگترین خطرات امنیتی که احتمالاً با آن روبرو هستید، به سادگی گم کردن تلفن است. برای کمک در این مواقع نیاز، اندروید برنامه ای به نام Find My Device را به عنوان بخشی از برنامه Google Play Protect راه اندازی نموده است. با برنامه ی Find My Device می توانید محل گوشی خود را بیابید، با آن تماس بگیرید، آن را قفل کنید و اطلاعات روی تجهیزات اندرویدی خود همچون گوشی، تبلت و حتی ساعت های هوشمند اندرویدی پاک کنید.

منبع

https://www.blog.google/products/android/google-play-protect/

محافظت از سیستم اندروید در برابر نرم افزارهای مخرب گوگل با سپر ایمنی گوگل پلی

سپر ایمنی یا فایروال چیست و آیا می تواند کامپیوتر شما در سال ۲۰۱۹ به طور کامل محافظت کند؟

فایروال یا سپر ایمنی چه کارهایی انجام می دهد؟

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

EnglishIran
error: Content is protected !!